Shadowhunters – Ksiazka


Welcome to Shadowhunter Academy – Ksiazka – Cassandra Clare

shadowhunters - ksiazka

Shadowhunters – Ksiazka – Fabula

Welcome to Shadowhunter Academy to wspaniała książka Cassandry Clare. Pisarka, urodzona w amerykańskiej rodzinie w Teheranie, mieszkała w Francji, Anglii i Szwajcarii zanim skończyła 10 lat. Również bardzo dużo podróżowała. To wszystko przełożyło się na wielkość jej książek.
Dzieło Cassandy to jak to określiła sama autorka „super tajny” zbiór opowiadań, które skupią się wokół postaci Simona Lewisa! Historie dotyczyć będą Simona, ale pojawią się również przeskoki w przeszłość i przyszłość, więc można się spodziewać pojawienia się Jace’a i Clary, Willa i Jema, Tessy, Emmy- starych i nowych bohaterów!” Jak w przypadku Kronik Bane’a do współpracy dołączyli: Sarah Rees Brennan, Maureen Johnson, a także Robin Wasserman. Tak jak w poprzednim projekcie, pojawiło się 10 opowiadań, które zostały zebrane w jedną książkę.
Uwielbiam Cassandrę Clare i uniwersum Nocnych Łowców wykreowane przez tę autorkę. Język pisarki w polskich wydaniach zawsze wydawał mi się dość nieskomplikowany, dlatego z wielką nadzieją sięgnąłem po „Welcome to Shadowhunter Academy” i nie zawiodłem się.

Shadowhunters – Serial na podstawie Ksiazki

12 stycznia pojawi się Shadowhunters, serial nakręcony na podstawie książki. W pierwszym sezonie główne role zagrają Dominic Sherwood jako Jace Wayland, Katherine McNamara jako Clary Fray czy Matthew Daddario jako Alec Lightwood.
Przyznam się, że na początku Simon to była taka ciapa, ale teraz stał się indywidualistą, nabrał charakteru, w ogóle coś czuję, że w Akademii będzie z nim ciekawie. Książek z Nocnymi Łowcami wyczekuje równie mocno, co na samym początku. Mój nałóg powraca…

Welcome to Shadowhunter Academy – Tytul Serialu na Podstawie Ksiazki

Angielski tytul : Shadowhunters
Polski Tytul : Shadowhunters

Shadowhunters – Serial – Data Premiery:

Shadowhunters – 12 Styczen 2016 (Polska)
Shadowhunters – 12 Styczen 2016(Swiat)

Welcome to Shadowhunter Academy – Trailer serialu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *